GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar + fat 8459302
nr 845 9302
Skålar + fat
9 del, Kina, Dia12-28
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 september 2013
kl 20:31:35
800 kr
450 kr